Żeby utrzymać rentowność i dalej się rozwijać biznes meblarski musi wzmacniać digitalizację swojej sieci sprzedaży oraz zwiększać zapotrzebowanie na sprzedaż.
W ciągu ostatnich 10 lat Polska osiągnęła trzecią pozycję po Chinach i Niemczech w ścisłej czołówce globalnych eksporterów mebli. Wyprzedziła niedoścignione przez lata Włochy. Branża meblarska nigdy nie była jeszcze w tak dobrej kondycji.
Najwięksi gracze na rynku tacy jak Grupa Szynaka, Black Red White, Meble Wójcik, Forte czy Nowy Styl mają już za sobą etap automatyzacji produkcji, więc na tym polu nie mogą już oczekiwać znaczących oszczędności. Kolejnym i pewnie już ostatnim krokiem optymalizacji sprzedaży jest digitalizacja i jeszcze większa specjalizacja.
Spotkania marki Catallog 3D w producentami i dystrybutorami potwierdzają, że firmy meblarskie nie mają kompetencji wewnątrz swojej firmy, by digitalizować i tworzyć nowe kanały sprzedaży.
Jeśli nie wiesz od czego zacząć? Przyjrzyj się produktom Catallog 3D. Pozwala on na zbudowanie skutecznego kanału sprzedaży bez angażowania dużej ilości środków finansowych. Sprawdź ceny i zakres działania Catallog 3D: www.catallog3d.com. Korzystaj ze sprawdzonego narzędzia sprzedażowego. Catallog 3D powstał w oparciu o badanie potrzeb i problemów największych producentów mebli w Polsce.
Dzięki temu możesz już dziś wyprzedzić swoją konkurencję i rozpocząć korzystanie z konfiguratora 3D opartego na modelach 3D. A tym samym pozwolić swoim Klientom na samodzielną konfigurację mebli oraz projektowanie mieszkania.
Pomyśl. Ile razy zderzałeś się z problemem, że Klient chciał zobaczyć jak będzie wyglądała kanapa w kolorach i teksturach, których nie masz na stanie na sklepie? Catalog 3D jednym kliknięciem rozwiązuje ten problem. O dziś nie będziesz musiał czarować swoich klientów, że jego kanapa czy komoda będzie piękna. Klient sam ją zobaczy i oceni. Co pozwoli Ci na zmniejszenie ilość reklamacji i rozczarować zakupami.
Połącz swoją sprzedaż stacjonarną ze sprzedażą online.
Otwórz się na digitalizację i zarabiaj więcej.
Rozwiązanie powstało dzięki projektowi „Wdrożenie nowego modelu dystrybucji produktów meblowych dzięki uruchomieniu innowacyjnej usługi sieciowej pod nazwą Wirtualne Salony” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia programu 1.3.2 Tworzenie produktów sieciowych przez MŚP.